אודות החברה

BSE Consulting Group הוקמה על מנת לספק שירות איכותי, הוליסטי וייחודי ללקוחותינו במגוון רחב של תחומים הכוללים, בין היתר: ייעוץ במערכות מידע; Data Analysis; ליווי וייעוץ SOX וגושן, בקרה פנימית וניהול סיכונים; ליווי יישום והטמעה של רגולציה.
החברה מעניקה שירותים לחברות רבות בשוק הישראלי עם נוכחות משמעותית בענף הפיננסי, לרבות בנקים, חברות הפנסיה, הגמל והביטוח, שוק ההון, קרנות גידור והון סיכון.
יועצי החברה הינם בעלי ניסיון רב בפרויקטים מרכזיים חוצי-ארגון הנחשבים למובילים בתחומם המספקים כיום פתרונות עסקיים ותובנות המעניקות ערך מוסף משמעותי לחברות רבות בשוק הישראלי.
למידע נוסף לחץ כאן

הדור הבא - IFIS

Integrated Financial and IT Services

IFIS הינו שירות אינטגרטיבי של העולם הפיננסי-חשבונאי יחד עם עולם מערכות המידע המספק מענה לדרישות עסקיות באמצעות פיתוח מערכות לבקרה פנימית, לצורכי עמידה בדרישות רגולטוריות שונות ולצורכי פתרונות עסקיים ייחודיים.
IFIS 
פותח על מנת לספק פתרון ייעודי המותאם לצרכים הייחודיים של לקוחותינו על ידי רואי חשבון מוסמכים בעלי תואר ראשון במדעי המחשב אשר להם ניסיון רב בפיתוח תוכנה בחברות היי-טק מהמובילות בשוק.
למידע נוסף לחץ כאן

FATCA

במרץ 2010 נקבעו על ידי ממשלת ארה"ב הוראות ה-Foreign) FATCA Accounts Tax Compliance Act), כחלק מהמאבק בניסיון ההתחמקות מתשלומי מס בארה"ב.
במסגרת ההוראות, מוסדות פיננסיים הפועלים מחוץ לארה"ב נדרשים לדווח לרשויות בארה"ב על חשבונות ונכסים המנוהלים עבור לקוחות הנחשבים לאזרחים אמריקאים (US Person) ולהטיל סנקציות על לקוחות ומוסדות פיננסיים אשר לא משתפים עמם פעולה. 
BSE Consulting Group מעניקה מגוון רחב של שירותים בתחום ה-FATCA ויועציה הינם בעלי ניסיון רב בליווי מוסדות פיננסיים ביישום הוראות החוק.
למידע נוסף לחץ כאן 
ניהול סיכונים

התנהלות עסקית בעולם של אי וודאות יוצרת הזדמנויות עסקיות, אך גם עלולה לגרום נזק לארגון בהגשמת יעדיו בשל התממשות אירועים בלתי צפויים.
ארגון אשר יטמיע מערך יעיל ואפקטיבי של ניהול סיכונים יגביר את יכולתו להתמודד עם אירועים אלו.
BSE Consulting Group מסייעת ללקוחותיה לזהות ולהעריך באופן שוטף את מרחב הסיכונים של הפעילות העסקית, מידת הסבירות ופוטנציאל הנזק בהתממשותם, לתעדף את הטיפול במניעתם ולצמצם את החשיפה לסיכונים אלו.
החברה מעניקה מגוון רחב של שירותים בתחום ניהול הסיכונים, לרבות ליווי וסיוע בסיכונים הפיננסיים המוכרים, וכן בסיכונים אסטרטגיים ותפעוליים.
למידע נוסף לחץ כאן

יעוץ SOX וגושן

חוק Sarbanes-Oxley והוראות ועדת גושן קבעו סטנדרטים חדשים עבור תאגידים ציבוריים בעקבות קריסתן במפתיע של חברות עסקיות בשל אי-סדרים או מעילות אשר הובילו לדיווחים כספיים מטעים.
במסגרת החוק וההוראות נדרשים התאגידים המדווחים ומנהליהם הבכירים לקחת אחריות מלאה על כל תהליך העריכה והגילוי של הדוחות הכספיים וזאת על ידי הערכת האפקטיביות של הבקרות והנהלים הנוגעים לדיווח הכספי.
BSE Consulting Group מבצעת מיפוי מעמיק למערך הבקרה הפנימית על מנת להביא את הארגון לעמידה בדרישות הרגולציה, לייעול תהליכים, צמצום חשיפות לסיכונים והכנה לצמיחה בעתיד.
למידע נוסף לחץ כאן

IT Consulting

בהעדר ממשל טכנולוגיות מידע, לרבות: אסטרטגיית IT, ניהול סיכוני IT ורמה נאותה של בקרות אפליקטיביות, תהליכי קבלת ההחלטות בארגון ויכולות הפיקוח והבקרה עלולים להיפגע עד כדי אובדן כספי והצגת מידע שאינו שלם ומדויק בדוחות הכספיים.
לחברת BSE Consulting Group הידע, המומחיות והניסיון הנדרש על מנת לתת מענה לארגונים ולמנהלי מערכות מידע המתמודדים באופן יומיומי עם האתגרים העומדים בפניהם, לעמוד בהוראות הרגולטוריות ובדרישות העסקיות המתעדכנות באופן שוטף באמצעות שירותי ה-IT Consulting, תוך יישום פרקטיקה מקובלת ומתודולוגיות מבוססות.
למידע נוסף לחץ כאן